Hizmetlerimiz

Kaldırım taşı, taş merdiven, duvar, parke, karo, mermer, limra, villa cephe kaplama, şömine barbuke, balkon, camii minare taş kaplaması, sütün kaplama, ocak fırın resepsiyon taş kaplaması, parke taş döşeme, bahçe çiftlik giriş kapı sütün ve kemerlerin taş kaplaması itina ile yapılır. Taş işi bizim işimiz.

Taşa Dair Ne Varsa Onu İşleyerek Sanata Dönüştürmek Bizim İşimiz. Mekanlarınıza Egzotik ve Farklı Hava Katmak İstiyorsanız. Duvarlarınızı Taş İle Ördürmek İstiyorsanız. Villanızın Kapısını Taş Kapı Yapmak İstiyorsanız. Evinize Şömine, Barbekü Yaptırmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz. Kalitemizi ve Farkımızı Görmek İstiyorsanız Mutlaka Bizimle İletişime Geçiniz.

Firmamız Bünyesinde Yapılan Her İş Saim Usta Garantisi Altındadır. Kendimize Güveniyoruz ve Yaptığımızın İşin Garantisini Veriyoruz. 20 Yıllık Tecrübemiz ile Her Zaman Müşteri Odaklı Çalıştık ve Çalışmaya da Devam Ediyoruz.

Unutmayın Taş Ustalığı Kolay Değildir. Emek ve Özveri İsteyen Bir İştir ve İşi Her Zaman Ehline Bırakınız. Taş Ustası Saim Gülhan Sizin Hayalinizde Kurduğunuz Mekanı Söz Verdiği Zamanda ve En İyi Şekilde Çıkartarak Güveninizi Kazanır. Asla Pişman Olmazsınız.